Гаряча лінія

Просвітницька кампанія на онлайн-воркшопі «Жінки у сфері інтелектуальної власності»!

18-19 листопада 2021 року Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) у співпраці з Міністерством економіки України провели онлайн-воркшоп «Жінки у сфері інтелектуальної власності».

Одним із спікерів заходу виступила Вероніка БЕРЕЗАНСЬКА, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю ППФ «Пахаренко і партнери», координатор з підтримки громадських проектів «Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством», фахівець з ІВ зі стажем роботи у сфері понад 20 років, к.х.н.

Розпочинаючи свій виступ, Вероніка відмітила — «коли організатори цього заходу запропонували приєднатися до когорти спікерів  онлайн-воркшопу «Жінки у сфері інтелектуальної власності» і презентувати  національну просвітницьку кампанію від Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, я була дещо спантеличена, бо ніколи не дивилась на нашу діяльність з точки зору приналежності до жіночої чи чоловічої статі».

«Мабуть це тому, що мені поталанило і за все своє життя я не стикнулась із дискримінацією по статі — ні у моїх професіях, ні в особистому житті. Золота медаль у школі, вільний вибір першої професії, навчання у найвідомішому технічному ВУЗі — КПІ і як результат — найкраща базова технічна освіта на той час. Аспірантура і швидкий захист дисертації. Перша зміна професії, отримання нової  експертної спеціальності і дуже цікава робота експертом-криміналістом. І ось на цьому етапі мого життя в 2000 році з’являється Інтелектуальна власність, в яку я щиро закохуюсь. Відмінниця по життю, я вирішую досконало вивчити цю нову для мене сферу, і  йду отримувати другу вищу освіту і пов’язую своє подальше професійне життя саме із Інтелектуальною власністю» – - зазначила Вероніка Березанська.

За словами Вероніки, вона про це не пошкодувала анітрішечки, бо для її допитливого розуму ІВ стала справжньою знахідкою — «я кожного дня вчусь чомусь новому, пізнаю нові грані та нюанси ІВ і це дійсно велике щастя. Я продовжую змінювати свої точки входу-пізнання цієї справи від судового експерта з питань ІВ до експерта з просування на ринку юридичних послуг у сфері ІВ, аналітична робота, участь в розробці і удосконаленні законодавства і це робить моє життя дійсно цікавим».

Спікер наголосила, що їй поталанило і вона дякую, що зустріла на своєму шляху багато професіоналів своєї справи з якими легко і цікаво працювати і досягати успіхів. Одним із таких професіоналів є визнаний гуру у сфері ІВ, чарівна і розумна жінка —  Антоніна ПАХАРЕНКО-АНДЕРСОН.

12

«Ця жінка однією із перших створила і керує патентно-юридичною компанією Пахаренко і партнери, яка є одним із лідерів українського  ринку  юридичних послуг у сфері ІВ вже понад десятиліття. Саме цій жінці належить і ідея створення Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством і старту національної просвітницької кампанії в 2012 році», – наголосила Вероніка.

Також спікер із гордістю представила учасникам заходу національну просвітницьку кампанію «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні», заначивши, що супроводжує цю кампанію команда професіоналів фірми Пахаренко і партнери. «Звичайно ми не очікували,  що підтримка цієї просвітницької кампанії за дев’ять років сягне таких масштабів і стане для кожного, хто працює у компанії, не тільки соціально відповідальною діяльністю, але й своєрідним хобі, частиною життя кожного із нас  і світогляду», – підкреслила пані Березанська.

Далі спікер розповіла про етапи проведення просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні», підкресливши, що підтримуючи цю кампанію професійна команда Пахаренко і партнери намагається виховати в суспільстві нульову толерантність до придбання підробок. Головним меседжем української просвітницької кампанії став слоган — «Свідома відмова від купівлі підробок починається із себе»!

Сьогодні, як ніколи український споживач повинен усвідомити, що купуючи підробку, можна не тільки нашкодити своєму здоров’ю, а й своїми діями підтримати тіньовий бізнес і організовану злочинність, а від цього постраждає економіка країни, безпека, екологія, здоров’я та благополуччя кожного з нас, прийшов час змін і кожен з нас має займати активну позицію у боротьбі з підробками.

13

« Повернутись до списку новин