Гаряча лінія

Спеціалізований семінар для працівників Бюро економічної безпеки України

7 квітня 2023 року з ініціативи Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством (UAACP) та за підтримки патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» відбувся спеціалізований семінар для працівників Бюро економічної безпеки України «Кримінальні правопорушення у сфері інтелектуальної власності».

Спікерами на заході виступили Олександр Пахаренко, директор UAACP, партнер ППФ «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України та Євгеній Компанець, заступник начальника юридичного відділу ППФ «Пахаренко і партнери», адвокат. Модерувала захід координатор з підтримки громадських проектівUAACP, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю ППФ «Пахаренко і партнери» Вероніка Березанська.

н1

н2

н3

У ході семінару учасники мали змогу усвідомити природу та масштаб проблеми, які несе в собі виробництво та розповсюдження контрафактної продукції, дізнатись про нормативне регулювання захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності та особливості розслідування і доказування порушення прав на торговельну марку за ст. 229 ККУ,  почути від практиків дієві поради щодо документування злочинів цієї категорії справ.

На переконливу думку організаторів заходу лише спільні зусилля митних, правоохоронних, експертних, судових органів, правовласників, усіх зацікавлених осіб допоможуть в боротьбі із виробництвом і розповсюдженням  контрафактної продукції, злочином, який генерує швидкі значні неконтрольовані державою грошові потоки, які з великою вірогідністю в наш час можуть бути направлені на потреби ворога для фінансування військових злочинів проти нашої держави!

Дякуємо Бюро економічної безпеки України за підтримку ініціативи UAACP і маємо надію на плідну співпрацю в майбутньому в ім’я безпеки нашої держави.

н4

н5

н6

« Повернутись до списку новин