Гаряча лінія

Тренінг для посадових осіб Одеської митниці

16 вересня 2021 року Олександр Пахаренко, партнер компанії “Пахаренко і партнери”, адвокат, патентний повірений, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством взяв участь в  тренінгу для посадових осіб Одеської митниці «Співпраця між митницею та правовласниками при сприянні захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні: боротьба з контрафактними товарами», організованому Одеською митницею.

16

13

До організації заходу долучились Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) та АТ «ПЛАСКЕ».

Перед представниками митниці також виступили начальник відділу сприяння захисту прав інтелектуальної власності управління забезпечення митного контролю та оформлення Одеської митниці Артем Тищенко; голова наглядової ради АТ Пласке Тревел, президент Асоціації транспортно-експедиторських та логістичних організацій України «Укрзовніштранс» Олег Платонов; менеджер із захисту брендів PUMA SE Дмитро Турчик та інші представники правовласників.

Захід відбувався у форматі діалогу, його учасники змогли поставити актуальні питання спікерам та отримати розгорнуті відповіді.

17

18

11

16 14

 

« Повернутись до списку новин