Гаряча лінія

У Києві відбувся IP LET FORUM – Національний форум з інтелектуальної власності!

Представники компанії «Пахаренко і партнери» взяли участь у роботі масштабного дводенного Національного Форуму з інтелектуальної власності IP LET FORUM (Форум).

Захід проходив з 20 по 21 червня за підтримки Всесвітньої організації з інтелектуальної власності (WIPO), головні організатори — Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Національний офіс інтелектуальної власності (ІВ).

 0

У програмі Форуму передбачалося 6 тематичних панелей, 200 учасників і більше 20 регіональних та міжнародних спікерів.

IP LET FORUM урочисто відкрив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр Мінекономрозвитку Степан Кубів. Він, зокрема, говорив про можливості та потенціал української сфери ІВ.

1

Радник Президента України – Представник Президента України у ВРУ Руслан Стефанчук, у свою чергу, зазначив, що прийшов час рахувати і поважати права ІВ: «Захист ІВ пріоритетне питання для Президента України, має бути гарантоване правосуддя у цій сфері», — наголосив Стефанчук.

 2

В перший день Форуму відбулась панельна дискусія «Національна стратегія розвитку сфери ІВ», модератором якої був директор Департаменту ІВ Мінекономрозвитку Валерій Жалдак. Про важливість Стратегії, її необхідність для сфери і про строки виконання, розповів Богдан Падучак, заступник директора, начальник управління промислової власності Департаменту ІВ. Пан Падучак запевнив присутніх, що вже на червень місяць заплановане оприлюднення та обговорення з громадськістю Національної стратегії, щоб вже восени запустити цей документ у роботу.

3

Другий день Форуму розпочався панельною дискусією «GAME DEV. Нові індустрії — нові виклики для захисту прав ІВ», учасником якої став юрист компанії «Пахаренко і партнери», експерт Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Володимир Сисюк.

11

12

Форум продовжила не менш цікава панель для сфери ІВ — «Вищий суд з питань ІВ. Альтернативне вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності». Її учасники говорили про важливість і необхідність медиації в сфері ІВ, а також про строки початку роботи довгоочікуваного Вищого суду ІВ.

Суддя КГС у складі Верховного суду Ігор Бенедисюк зазначив, що  у вересні мають визначитись із переліком суддів, у жовтні їх навчатимуть міжнародні судді, а в листопаді-грудні очікується, що запрацює Вищий суд з питань ІВ.

Цьогорічний IP LET FORUM об’єднав представників влади, міжнародної спільноти та національних фахівців у сфері права, економіки та технологій, задля вирішення того, як використання ІВ може позитивно впливати на суспільство, бізнес та економіку України.

4

5

« Повернутись до списку новин