Гаряча лінія

У столиці виявили цех з підробки оливкової олії під виглядом відомих торгівельних марок

За інформацією Департаменту захисту економіки Національної поліції України виробничий цех з виготовлення оливкової олії знаходився на території Дніпровського району міста Києва. Контрафактна продукція реалізовувалась через оптову та роздрібну торгівельну мережу обласних центрів України. Під час обшуку вилучили понад 300 тонн контрафактної продукції.

Працівники Управління захисту економіки вмісті Києві Національної поліції та слідчого відділу Солом’янського управління поліції встановили, що для облаштування підпільних цехів правопорушники орендували п’ять приміщень у Дніпровському районі.

В якості основної сировини для олії використовувалась звичайна соняшникова олія низького ґатунку. За допомогою спеціального обладнання соняшникова та оливкова олія змішувалась. В подальшому розливалась у металеву тару власного виробництва із нанесеною поліграфією відомих світових торгівельних марок. Окрім виготовлення олії, у цеху функціонувала лінія по фасуванню оливок.

Готова до реалізації продукція зберігалася на складах у Солом’янському районі. Фальсифікована олія розповсюджувалася через торгівельні мережі столиці та в інших регіонах країни.

Більш детально про інцидент та фото на офіційному сайті Національної поліції  України:  https://www.npu.gov.ua/news/korupcziya/u-kijevi-policziya-pripinila-pidpilne-virobnicztvo-olivkovoji-oliji-pid-viglyadom-svitovix-torgivelnix-marok/

« Повернутись до списку новин