Гаряча лінія

Україна, через два роки

“Україна, через два роки”Статтю під такою назвою вперше опубліковано в * Alicante News , інформаційному бюлетені, який розсилає EUIPO, а 15 лютого 2024 року матеріал було оновлено до другої річниці військової агресії росії.

Підтримка європейських установ, таких як Відомство з інтелектуальної власності ЄС (EUIPO), залишається надзвичайно важливою для нашої держави, оскільки таким чином світова ІР-спільнота надсилає потужний сигнал надії та стійкості українським творцям, інноваторам і підприємцям. Це підтверджує важливість їхньої роботи та життєво необхідний внесок у відновлення нації та майбутнє економічне зростання.

У матеріалі підкреслюються важливість охорони і захисту прав ІВ в наш час, коли Україна переживає складні обставини війни, оскільки охорона та захист прав ІВ це ключ до економічної стабільності, відновлення та майбутнього процвітання нашої держави. Але крім економічних аспектів, ІВ також охоплює також аспекти культурної спадщини, тому що допомагає зберегти багату культурну ідентичність України в часи, коли наша країна є найбільш вразливою.

Дізнайтеся, як EUIPO допомагає Україні вистояти за посиланням https://www.euipo.europa.eu/en/news/ukraine-two-years-on

 

« Повернутись до списку новин