Гаряча лінія

Україну внесли у список країн-порушників ІВ!

9 січня національне інформаційне агентство «УКРІНФОРМ» оприлюднило новину про те, що Україна потрапила в список країн, що порушують права інтелектуальної власності (ІВ) та завдають цим шкоди економічним інтересам Євросоюзу. Така інформація міститься в щорічній доповіді Єврокомісії щодо захисту і забезпечення прав ІВ в третіх країнах, оприлюдненому на сайті Єврокомісії.

Як наголошується, в цьому переліку Україна внесена до країн другого пріоритету, і за масштабами порушень і їх наслідками поступається лише Китаю, який займає першу позицію.

«Індія, Індонезія, Росія, Туреччина і Україна залишаються країнами 2-го пріоритету. У цих країнах були виявлені серйозні системні проблеми в сфері захисту та дотримання прав ІВ, що завдає істотної шкоди бізнесу Євросоюзу. У порівнянні з попередньою доповіддю, ці країни не мали прогресу, або продемонстрували лише обмежений прогрес у вирішенні цих проблем», – йдеться в преамбулі документа.

При цьому наголошується, що до пріоритетних країнам не обов’язково належать держави з найбільш проблематичним станом захисту ІВ, але в цих країнах порушення, допущені ними, викликають найбільшу шкоду економічним інтересам ЄС.

В Україні, як зазначається, продовжують існувати проблеми щодо законодавчого захисту ІВ, щодо механізмів реєстрації торгових марок, а також щодо транзиту контрафактної та піратської продукції на ринки Євросоюзу.

Повний текс новини читайте за посиланням: https://www.ukrinform.ru/rubric-economy/2852492-ukrainu-vnesli-v-spisok-strannarusitelej-intellektualnoj-sobstvennosti.html?fbclid=IwAR1xYdNmFrEdMjSCRS9jwC8mYBML1rGFYe6OLnqahKWcTUYbY0m0PPBRFxM

 

« Повернутись до списку новин