Гаряча лінія

Унікальність пива через призму інтелектуальної власності

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» за доброю традицією виступить генеральним юридичним партнером V-го Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів (Форум).

Форум під назвою «Пиво і пивоварня: успіх у бізнесі гарантований, якщо …» відбудеться 12-13 квітня 2018 року у готельно-ресторанному комплекс «Трипільське Сонце». Організатори – міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» та журнал «Пиво. Технології та інновації».

У межах заходу 12 квітня 2018 року запланований круглий стіл від генерального юридичного партнера на тему: «Захистимо унікальність власного крафтового пива!».

Як бізнесу використати ринкові переваги, які забезпечує інтелектуальна власність розкажуть представники компанії «Пахаренко і партнери»: заступник начальника відділу торговельних марок Анастасія Міндрул, керівник юридичного відділу Анна Прохорова, юрист Ігор Алфьоров. Модератор заходу — Вероніка Березанська, координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери», голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine.

Питання для обговорення:

Інтелектуальна власність — інструмент пивного бізнесу;

Дизайнер створив унікальний проект для крафтового закладу, а його вкрали — що робити?;

Секрети правомірного просування пивного бізнесу он-лайн.

Для учасників форуму протягом його роботи буде працювати мобільний Музей підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством у рамках соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні».  Присутні на заході зможуть перевірити свої споживчі здібності, намагаючись виявити ознаки підробок на представлених експонатах, відповісти на запитання анкети й отримати на згадку про зустріч сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!».

 Детальніше про захід можна дізнатись на сайті організаторів: http://forum.techdrinks.info/

28280117_275144666354273_8207308969308583593_n

 

« Повернутись до списку новин