Гаряча лінія

Успішно пройшов спеціалізований митний семінар, який є унікальною платформою для підвищення кваліфікації посадових осіб митниці і одночасно професійним майданчиком для спілкування митників та правовласників

3-4 квітня 2024 р. Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної митної служби України було організовано та проведено спеціалізовану підготовку фахівців – посадових осіб управлінь, відділів (секторів) забезпечення митного контролю та оформлення, посадових осіб управлінь, відділів (секторів) боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил, посадових осіб митних постів митниць, посадових осіб юридичних управлінь (відділів, секторів) за тематикою «Інтелектуальна власність: боротьба з контрафактними товарами».

Спікерами заходу, зокрема стали представники патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» – Аліна Гончаренко та Євгеній Компанець.

разом

Аліна Гончаренко у презентації від імені постійних клієнтів компанії продемонструвала візуальні ознаки визначення оригінальності годинників під торговельними марками  HUBLOT, ZENITH, TAG HEUER.

Євгеній Компанець розповів учасникам заходу про результати розгляду судових справ про порушення митних правил за ст. 476 МКУ при переміщенні товарів через  митний кордон України з порушенням прав інтелектуальної власності, а також анонсував можливі законодавчі зміни, які здатні змінити на краще правозастосування в цій сфері.

Серед спікерів заходу була також Вікторія Дмитренко, представниця Департаменту «Академія інтелектуальної власності» УКРНОІВІ, яка висвітлила аспекти світової системи охорони прав інтелектуальної власності та ролі УКРНОІВІ в цій системі, та доступно і влучно розповіла митникам про усі об’єкти інтелектуальної власності, які можуть бути внесені в митний реєстр об’єктів права інтелектуальної власності, викликавши жвавий інтерес і вдячність присутніх за легкість подання матеріалу.

разом 3

разом 6

разом 5

Як завжди на високому професійному рівні пройшли виступи представників митних органів Олексія Гащицького, Артема Тищенко, Павла Білецького, Світлани Жирнової та жваві обговорення за участю численних представників всіх регіональних митниць, які були учасниками семінару. Всього у заході взяли участь понад 40 осіб.

Учасники семінару пройшли анонімне опитування від УКРНОІВІ на тему «Дослідження думки громадськості щодо обізнаності з правами та об’єктами інтелектуальної власності та придбання контрафактних товарів».

Дане дослідження буде здійснюватися протягом усього 2024 року УКРНОІВІ. На основі отриманої інформації будуть зроблені відповідні висновки та напрацьовані рекомендації щодо боротьби із контрафактом в нашій державі, тому запрошуємо усіх бажаючих приєднатись до даного опитування і пройти його за посиланням: https://forms.gle/u1cmVYdEJo5PuuEr6

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», як юридичний представник з питань захисту прав ІВ на території України низки компаній-правовласників (власників світових брендів) висловлює щиру подяку колективу Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби (ДСПКЗ) за запрошення до участі та професійну організацію заходу.

Враховуючи, що сьогодні відсутні інші майданчики для спілкування митників та представників зацікавленої громадськості, ми повністю підтримуємо пропозиції озвучені митниками на семінарі щодо доцільності подальшої організації подібних заходів із розширенням цільової аудиторії та залученням фахівців сфери інтелектуальної власності і готові брати участь  в їх організації та роботі і надалі.

разом 4

разом 2

разом1

« Повернутись до списку новин