Гаряча лінія

Вибір клієнта від Юргазети: Партнери «Пахаренко і партнери» незмінно у ТОП-100 кращих юристів України!

З року в рік партнери компанії «Пахаренко і партнери» утримують свої лідерські позиції серед провідних українських юристів та серед експертів у галузі інтелектуальної власності.

«Юридична газета» оприлюднила результати свого професійного рейтингового дослідження — «Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них), згідно якого у 2020 році керуючий партнер, генеральний директор компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер компанії Олександр Пахаренко незмінно увійшли до ТОП-100 кращих юристів України. У межах цього ж рейтингу Антоніна Павлівна та Олександр Пахаренко входять до списку юристів — лідерів практики «Інтелектуальна власність» як рекомендовані й перевірені в роботі експерти в цій галузі.

Повна версія дослідження за посиланням: https://yur-gazeta.com/content/UserFiles/Doc/4510faa16549c1f90332a636ad3ab476.pdf

Також у дослідженні на стр. 82 розміщено матеріал від керуючого партнера Антоніни Пахаренко-Андерсон та партнера Олени Шамріної на тему «Право на сорт рослин: головні поняття».

 15

12

 

« Повернутись до списку новин