Гаряча лінія

Відомство з інтелектуальної власності ЄС — нова назва найбільшого органу ЄС у справах інтелектуальної власності

23 березня 2016 року набудуть чинності зміни до європейського законодавства, ухвалені в грудні 2015 року, відповідно до яких Відомство з гармонізації на внутрішньому ринку ЄС (OHIM) перейменується на Відомство з інтелектуальної власності ЄС (EUIPO), а Торговельна марка Спільноти стане Торговельною маркою Європейського Союзу.

На 23 березня 2016 року всі існуючі торговельні марки Спільноти і заявки на реєстрацію торговельних марок Спільноти автоматично стануть, відповідно, торговельними марками Європейського Союзу і заявками на реєстрацію торговельних марок Європейського Союзу.

Регламент, що вносить зміни до законодавства, також передбачає зміни щодо зборів, які сплачуються Відомству, — зокрема загальне зменшення їх розмірів (приміром, зборів за подовження дії чинності свідоцтв на торговельні марки). Бланки Відомства для подання заявок через Інтернет та калькулятор для розрахунку розміру зборів будуть автоматично оновлені згідно з новою системою.

До речі, маючи штаб-квартиру в Аліканте (Іспанія), OHIM з 1996 року опрацювало 1,3 млн заявок на торговельні марки Спільноти, поданих 23-ма мовами ЄС, майже з кожної країни та регіону світу.

« Повернутись до списку новин