Гаряча лінія

Всеукраїнський тиждень права: «Пахаренко і партнери» провели онлайн-лекцію і поділились знаннями із студентами КНТЕУ

16 грудня 2020 року в рамках Всеукраїнського тижня права компанія «Пахаренко і партнери» провела в режимі онлайн освітньо-просвітницьку лекцією для студентів Київського національного торгово-економічного університету (КНТЕУ). А саме із презентацією «Роль інтелектуальної власності в суспільстві та її вплив на споживачів» виступив Євген Компанець, заступник начальника юридичного відділу компанії «Пахаренко і партнери», експерт Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP).

1

2

3

Євген розповів студентам про роль інтелектуальної власності (ІВ) в суспільстві, її вплив на економіку країни, про фальсифіковану продукцію і масштаби виробництва та розповсюдження підробок, та про результати роботи правоохоронних органів України у цьому напрямку. Юрист на реальних кейсах із практики компанії «Пахаренко і партнери» показав студентам у яких умовах виготовляється контрафактна продукція, яку небезпеку несе здоров’ю та довкіллю, звернув увагу на способи захисту прав ІВ. Під час заходу лектор надав багато корисних порад та юридичної інформації, а також ознайомив аудиторію із особливостями кримінального процесу і тим, як боротися із злочинними діями, пов’язаними з порушенням прав ІВ.

Резюмуючи свій виступ, юрист закликав студентів завжди залишатись свідомими споживачами і громадянами, бо споживачі самі відповідають за свій вибір, купуючи товар: «Час змін настав, а тому молодому поколінню українців необхідно активно доносити інформацію про важливість охорони та захисту ІВ, її роль у зростанні економіки, ризики, які несуть у собі контрафактні товари», — підкреслив Євген Компанець.

Приємно, що студентська молодь виявили зацікавленість до теми і активно ставили запитання лектору та отримали багато корисних порад та юридичної інформації. Загалом до заходу долучилося 65 студентів: юристи, економісти та студенти інших спеціальностей.

Онлайн-лекція відбулась на запрошення першого проректора з науково-педагогічної роботи КНТЕУ Наталії Притульської у рамках підписаного меморандуму про співпрацю між КНТЕУ та UAACP та є продовженням соціально відповідальної діяльності компанії «Пахаренко і партнери».

4

6

5

« Повернутись до списку новин