Гаряча лінія

Всеукраїнський тиждень права: у межах КСВ «Пахаренко і партнери» поділились досвідом із студентами КНТЕУ

29 листопада, напередодні Всеукраїнського тижня права, який проходить у закладах освіти у перші тижні грудня, у межах корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) компанія «Пахаренко і партнери» підтримала представників Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) і разом з ними відвідала з тематично-просвітницькою лекцією Київський національний торгово-економічний університет (КНТЕУ).

Вероніка Березанська, координатор з підтримки громадських проектів UAACP, керівник відділу реклами та зав’язків із громадськістю компанії «Пахаренко і партнери», голова комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine та Євген Компанець, експерт UAACP, заступник начальника юридичного відділу компанії «Пахаренко і партнери» виступили із презентацією «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні: повага до прав інтелектуальної власності — виховання відповідального споживача».

сайт1

Вероніка Березанська, зокрема, розповіла студентам пророль інтелектуальної власності (ІВ) в суспільстві, її вплив на економіку країни, про важливість просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні», яку проводитьUAACP за підтримки компанії «Пахаренко і партнери». Фахівець зазначила, що UAACP вже третій рік поспіль активно долучається до заходів КНТЕУ і проводить соціальні акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!», які виховують повагу до прав ІВ, закликають молодь бути відповідальним споживачем і не купувати контрафактну та піратську продукцію.

Пані Вероніка закликала студентів стати уважними і прискіпливими у виборі товарів споживачами,  уникати придбання підробок, які можуть нашкодити здоров’ю, не підтримувати своїми діями тіньовий бізнес та організовану злочинність.

Розумні, допитливі, зацікавлені в отриманні нових знань молоді юристи та економісти дістали багато корисних порад та юридичної інформації і відЄвгенія Компанця, в тому числі й щодо того, як завдяки кримінальному процесу боротися іззлочинними діями, пов’язаними з порушенням прав ІВ.

Євген на реальних кейсах показав студентам у яких умовах виготовляється контрафактна продукція, яку небезпеку несе здоров’ю та розповів чи є насправді безневинною купівля підробок.

сайт2

сайт3

На завершення виступу представники UAACP поділилися корисними та важливими лайфхаками, як не придбати підробку, тим більше, у період «чорної  п’ятниці», тотальних знижок та розпродажу!

Приємно, що студентська молодь виявила зацікавленість до теми, активно відповідала на запитання та сама їх задавала. UAACP вірить, що від сьогоднішнього спілкування студенти отримали інформацію, яка дозволить їм зайняти активну громадянську позицію у боротьбі з підробками і вони свідомо будуть відмовлятися від придбання контрафактних товарів.

Лекція відбулась на запрошення Першого проректора з науково-педагогічної роботи КНТЕУ Наталії Притульської.

 Інформаційно

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати у них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових, соціальних та просвітницьких заходах.

 

« Повернутись до списку новин