Гаряча лінія

За результатами рейтингу Chambers Europe 2019 «Пахаренко і партнери» впевнено утримують лідерські позиції!

Згідно з дослідженням Chambers Europe 2019 авторитетного міжнародного юридичного довідника Chambers & Partners компанія «Пахаренко і партнери» продовжує впевнено утримуватися серед ТОП лідерів у сфері інтелектуальної власності (ІВ). Так само в рейтингу провідних фахівців ІВ залишаються – партнер компанії, адвокат, патентний повірений України, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Олександр Пахаренко і керуючий партнер, генеральний директор компанії, доктор наук в галузі права, патентний повірений України Антоніна Пахаренко-Андерсон.

Видання відзначило, що керуючий партнер Антоніна Пахаренко-Андерсон являється важливою фігурою і відомим фахівцем з величезним досвідом роботи у сфері ІВ. На ринку користується заслуженою повагою завдяки своєму професійному і багаторічному досвіду роботи у сфері боротьби з підробками і судовому захисту прав ІВ. Антоніна Пахаренко-Андерсон також надає фахові консультації з питань стратегії охорони і захисту прав ІВ.

Олександр Пахаренко відзначений видавництвом (увійшов у 2 розряд / Band 2) за свою компетентність у питаннях боротьби з підробками і піратством, а також захисту прав ІВ. Він також представляє інтереси багатьох великих міжнародних компаній і брендів у питаннях реєстрації і ліцензування.

Як зазначено у коментарях міжнародного рейтингу, «Пахаренко і партнери» авторитетна фірма з акцентом на судові справи у сфері ІВ, її команда займається широким колом питань. Сфера діяльності охоплює патенти, торговельні марки і доменні імена. Фірма, зокрема, відома на ринку через свою високу компетентність у справах, пов’язаних з боротьбою з підробками. Здебільшого представляє відомі міжнародні компанії при подачі заявок по всьому світу. На сьогодні «Пахаренко і партнери» посилює напрямок охорони і захисту прав на сорти рослин.

За словами одного з респондентів: «Пахаренко і партнери» мають добре розроблену методологію захисту фірмових найменувань і торговельних марок, що передбачає ефективні покарання для порушників». Респонденти також характеризують юристів компанії як спеціалістів, що «надають дуже конкретні поради і є відвертими у комунікації», відзначаючи, що «клієнти їм довіряють і люблять з ними працювати».   

Визнання від Chambers & Partners є незалежною високою оцінкою роботи всієї команди «Пахаренко і партнери».

 

Picture 2019

З оригінальним текстом можна ознайомитись за посиланням на довідник Chambers & Partners: https://chambers.com/profile/department/111329?publicationTypeId=7&practiceAreaId=34&locationId=221&subsectionTypeId=1

 

« Повернутись до списку новин