Гаряча лінія

Захист прав інтелектуальної власності в ЄС: результати на кордоні ЄС і на внутрішньому ринку ЄС 2022 (листопад 2023)

Спільний документ під такою назвою, опублікований Генеральним директоратом Європейської комісії з питань оподаткування та митного союзу (DG TAXUD) і Відомством з інтелектуальної власності ЄС (EUIPO), базується на цифрах, наданих поліцією, митницею та органами ринкового нагляду за 2022 рік, і показує, що річні результати щодо захисту прав інтелектуальної власності правоохоронними органами ЄС на кордоні ЄС та на внутрішньому ринку ЄС відповідно зведені.

Згідно з оприлюдненими даними у 2022 році в Європейському Союзі було затримано приблизно 86 мільйонів підроблених товарів загальною вартістю понад 2 мільярди євро.

 30.11 новина

Основні висновки дослідження:

 Спільний документ було підготовлено на основі даних про затримання на кордоні ЄС, повідомлених митними органами 27 держав-членів ЄС, через загальноєвропейську інформаційну систему боротьби з контрафактом і піратством (COPIS), а також даних про затримання на внутрішньому ринку, про які повідомили правоохоронні органи 24 із 27 держав-членів ЄС через IP Enforcement Portal (IPEP). Його мета – надати корисну інформацію для підтримки аналізу порушень прав інтелектуальної власності в ЄС і розробки відповідних заходів протидії. У ширшому масштабі він повинен надати політикам ЄС дані для розробки доказової бази для пріоритетів і політики.

https://www.euipo.europa.eu/en/publications/eu-enforcement-of-iprs-results-at-the-eu-border-and-in-the-eu-internal-market-2022-november-2023

« Повернутись до списку новин