Гаряча лінія

Заходи зі сприяння захисту прав інтелектуальної власності – ДМСУ розмістила звіт за 2021 рік

На офіційному сайті Державної митної служби України (ДМСУ) в рубриці «Плани та звіти роботи» розміщено pdfдокумент щодо звіту про виконання плану роботи ДМСУ на 2021 рік та покладених на неї завдань.

У звіті, зокрема, йдеться і про заходи зі сприяння захисту прав інтелектуальної власності (ІВ).

Отже, у 2021 році митними органами прийнято 406 рішень про призупинення митного оформлення товарів за підозрою у порушенні прав ІВ. За результатами зазначених рішень митними органами складено 27 протоколів про порушення митних правил за статтею 476 МКУ щодо товарів загальною вартістю понад 1,6 млн гривень.

Згідно з вимогами законодавства створено програмно-інформаційний комплекс «Митний реєстр об’єктів права ІВ». Започатковано заповнення й подання правовласниками заяв в електронній формі.

Станом на 31.12.2021 у митному реєстрі зареєстровано 643 об’єкти прав ІВ (здебільшого – торговельні марки).

Постійно проводиться робота із вдосконалення застосування системи аналізу ризиків.

На цей час продовжується доопрацювання та вдосконалення програмно-інформаційного сервісу для правовласників на вебпорталі Держмитслужби.

Водночас для вдосконалення роботи нових програмно-інформаційних комплексів Держмитслужба потребує поліпшення технічного забезпечення, зокрема, існує потреба в новому серверному обладнанні.

 Повний текст документа:

ЗВІТ 2021

« Повернутись до списку новин