Гаряча лінія

Злочинне виробництво контрафактної побутової хімії зупинене

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили в Закарпатській області одне із наймасштабніших підпільних виробництв побутової хімії відомих світових брендів.

Слідство встановило групу осіб, яка організувала повний цикл виробництва шампунів, пральних порошків, миючих засобів тощо. Кожному з членів злочинного угрупування було відведено певну роль у процесі виготовлення, зберігання та продажу контрафакту. Готову продукцію продавали гуртом та вроздріб через інтернет-сайти, телеграм-канали та у торговельних точках на ринках по всій території України.

За результатами 15 обшуків складських приміщень на території Закарпатської області виявлено та вилучено:

Орієнтовна вартість вилученої продукції, сировини та обладнання становить 80 млн грн.

Наразі тривають слідчі дії, встановлюється повне коло причетних осіб до незаконної діяльності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення передбачених ч. 3 ст. 229 КК України (Незаконне використання знаків для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України, за оперативного супроводження співробітників Служби Безпеки України та процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора.

https://esbu.gov.ua/news/beb-vykrylo-naimasshtabnishe-vyrobnytstvo-kontrafaktnoi-pobutovoi-khimii-vylucheno-blyzko-240-tonn-hotovoi-produktsii

НОВИНА 14

 

« Повернутись до списку новин