Гаряча лінія

Змінюємо світогляд: молоді винахідники долучаться до просвітницької кампанії Дні боротьби з підробками та піратством!

З 31 січня по 02 лютого 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України відбудеться Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку (Конкурс). Сприятимуть проведенню фінального етапу конкурсу компанія «Пахаренко і партнери» та Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (УАПП).

31 січня, зокрема, на майданчику НЕНЦ відбудеться соціальна акція «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» в рамках безстрокової просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» УАПП.

Усі гості та учасники конкурсу, а це винахідники віком від 16 до 23 років, зможуть долучитися до вищезгаданої просвітницької кампанії та розглянути експонати підробок мобільного Музей УАПП – товари загального вжитку: зразки контрафактного одягу, взуття, аксесуарів, різноманітних упаковок, хімічні засоби, косметичні, дитячі та канцелярські товари.

Під час акції всі бажаючі матимуть змогу самостійно відшукати на експонатах якнайбільше ознак підробок, а також задати питання експертам та дізнатися все про проблему виробництва та споживання підробок, отримати пораду як не купити підробку та взяти участь у анкетному опитуванні УАПП.

На згадку учасники заходу отримають пам’ятні сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» («I Buy Real! I Don’t Buy Fakes!»).

Також представник компанії «Пахаренко і партнери» долучиться до неупередженого експертного оцінювання представлених на конкурс проектів еколого-натуралістичного напрямку.

1

2.1

« Повернутись до списку новин