Гаряча лінія

20 років ICC Ukraine: почесні нагороди та історія успіху!

Сьогодні у Міському музею «Духовні скарби України» відбулись урочистості з нагоди 20-ї річниці початку діяльності Українського Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine). Компанія «Пахаренко і партнери» є партнером ICC Ukraine і за цей час разом було проведено значну кількість соціальних заходів важливих для бізнесу та суспільства України щодо охорони та захисту інтелектуальної власності. Під час урочистих заходів заслуженими нагородами були відзначені найбільш активні члени ICC Ukraine. Представники компанії «Пахаренко і партнери» також були у числі нагороджених.

1 — копия

Президент палати ICC Ukraine Володимир Щелкунов вручив нагороди — медаль «20 років» Українського Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) за персональний внесок у розвиток міжнародного бізнесу та національного підприємництва, а також орден «Георгія-Переможця» І-го ступеня за віддану і сумлінну працю на користь Українського козацтва — керуючому партнеру, генеральному директору компанії «Пахаренко і партнери», віце-президенту з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine Антоніні Пахаренко-Андерсон.

3 — копия

4 — копия

За персональний внесок у розвиток міжнародного бізнесу та національного підприємництва також була нагороджена пам’ятною медаллю «20 років»Українського Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери» та UACCP, голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine Вероніка Березанська.

5 — копия

« Повернутись до списку новин