Гаряча лінія

Антоніна Пахаренко-Андерсон — фахівець світового рівня!

Керуючий партнер компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон знову увійшла до рейтингу The Top 250 Women in IP 2017 («250 жінок — лідерів у сфері інтелектуальної власності»), котрий уже вдруге складає авторитетне видання Managing Intellectual Property (Managing IP) як частину відомого рейтингу IP Stars.

IP Stars The Top 250 Women in IP представляє визнаних жінок — спеціалістів з інтелектуальної власності, які успішно займаються приватною практикою і показали високі результати діяльності в інтересах клієнтів за останній рік. Дані для цього рейтингу збирають шляхом анкетування та інтерв’ю, за результатами чого фіналу дістаються лише авторитетні лідери. Серед них ті, хто виконує широкий спектр роботи у сфері інтелектуальної власності, що включає, зокрема, консультування, представництво в судах, ведення діловодства та управління портфелем прав інтелектуальної власності, а їхні клієнти — великі й всесвітньо відомі корпорації та невеликі новостворені компанії.

Managing IP — визнане видання у сфері інтелектуальної власності, яке проводить дослідження міжнародного ринку послуг у сфері інтелектуальної власності з 1996 року. Наразі цей довідник вважається найбільш всеосяжним та змістовним.

« Повернутись до списку новин