Гаряча лінія

Антоніна Пахаренко-Андерсон найуспішніша жінка-юрист за версією Ukrainian Women in Law 2018

Керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон найуспішніша жінка-юрист в українському юридичному бізнесі за версією дослідження Ukrainian Women in Law 2018, яке проводить «Юридична Газета». Почесно й надзвичайно приємно знову отримати такий статус.

53d4563cf251b3f947fd8d80b39dbe14

Вже втретє «Юридична Газета» проводить дослідження Ukrainian Women in Law, що визначає роль жінок у вітчизняному юридичному бізнесі, які власною професійною, соціальною, громадською діяльністю впливають на розвиток суспільства, визначають основні тенденції тих чи інших практик у певних галузях права, роблять значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадянського та суспільно-політичного життя країни.

Дослідження проводиться шляхом анкетування та ґрунтується на результатах даних, отриманих шляхом зворотнього зв’язку від юридичних компаній. Період дослідження охоплював 2017 р. За результатами аналізу було сформовано список переможців, які подаються за алфавітним принципом у відповідній номінації. Більш детальна інформація за посиланням: http://yur-gazeta.com/publications/legal-business/ukrainian-women-in-law-2018.html

« Повернутись до списку новин