Гаряча лінія

Антоніна Пахаренко-Андерсон відзначена «Золотою фортуною»

Сьогодні, 4 вересня, напередодні святкування Дня підприємця (цього року 6 вересня) за персональний внесок у розвиток міжнародного бізнесу та національного підприємництвакеруючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери», віце-президент з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine Антоніна Пахаренко-Андерсон отримала почесну нагороду «Золота фортуна»медаль «Трудова слава» ІІ ступеня.

 118883393_387724762217657_8671422732427670132_n

Нагороду Антоніні Павлівні вручив Президент Українського Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Володимир Щелкунов, зазначивши, що  компанія «Пахаренко і партнери» є партнером ICC Ukraine і за цей час разом було проведено значну кількість соціальних заходів важливих для бізнесу та суспільства України щодо охорони та захисту інтелектуальної власності, а особистий внесок Антоніни Пахаренко-Андерсон у розвиток національного підприємництва, зміцнення міжнародного іміджу України на зовнішніх ринках, надійну економічну та фінансову репутацію та конкретні здобутки у веденні зовнішньоекономічної діяльності є безцінним!

 Урочистості відбулись в актовій залі Національної академії наук України під час засідання Правління ICC Ukraine.  Також  учасники, партнери, віце-президенти та радники ICC Ukraine підбили підсумки роботи за третій квартал 2020 року та обговорили основні завдання на найближчу перспективу. В ході зібрання було заслухано звіт та  інші актуальні питання ICC Ukraine.

3

Міжнародний академічний рейтинг «Золота Фортуна» існує в Україні з 1993 р. Його засновниками є Національна академія наук та Кабінет міністрів України. До президії рейтингу входять керівники національних академій наук з 24 країн світу. У визначенні переможця беруть участь фахівці Інституту соціології НАН України, народні депутати України, керівники обласних та міських держадміністрацій, галузевих міністерств і відомств, провідні ЗМІ. Міжнародний Академічний Рейтинг «Золота Фортуна» через проведення урочистих акцій в Україні та за кордоном демонструє світовому співтовариству все краще, чим сьогодні реально багата наша країна i надихає українців на наснагу та працю.

« Повернутись до списку новин