Гаряча лінія

Антоніна Пахаренко-Андерсон взяла участь в урочистостях

Генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Павлівна Пахаренко-Андерсон взяла участь у засіданні круглого столу, що відбулось 19 грудня в приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України з нагоди 20-ої річниці прийняття перших законів України про охорону прав інтелектуальної власності.

15 грудня 1993 року Верховна Рада України прийняла закони України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», «Про охорону прав на промислові зразки», «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг». 23 грудня 1993 року законодавчим органом державної влади були прийняті Закон України «Про авторське право і суміжні права», а також постанови про введення в дію зазначених вище законів. Відтак у грудні цього року виповнюється 20 років з початку законодавчого врегулювання в незалежній Україні відносин щодо результатів інтелектуальної та творчої діяльності.

З нагоди ювілею Державною службою інтелектуальної власності України проведено урочистий круглий стіл, у якому взяли участь розробники проектів законів у сфері інтелектуальної власності, ухвалених у 1993 році, патентні повірені, науковці, представники громадськості та ЗМІ.

Більше інформації та фото шукайте на сайті ДСІВУ.

« Повернутись до списку новин