Гаряча лінія

Бізнес обговорив реформування митниці з новопризначеним керівником

18 липня Європейська Бізнес Асоціація зустрілась з новопризначеним керівником Митної служби – Максимом Нефьодовим. Під час зустрічі йшла мова про першочергові зміни на митниці – електронізацію, кадрові реформи, зокрема, виведення співробітників з-під дії Закону «Про державну службу» та набір персоналу на контрактній основі. Крім того, розбудову митної інфраструктури та створення митних складів і доріг, обмін інформацією між митними базами даних з іншими країнами, глобальну зміну функціоналу митниці на сервісну службу та новий Митний кодекс.

Одним з напрямків, що потребує посиленої уваги, Голова митної служби назвав захист інтелектуальної власності. Це і питання патентного тролінгу, і формат митних реєстрів, який дійсно допоможе боротись з фальсифікатом. Враховуючи комплексність питання він запропонував провести через місяць окрему зустріч із зацікавленими сторонами.

Джерело інформації ЄБА: https://eba.com.ua/biznes-obgovoryv-reformuvannya-mytnytsi-z-novopryznachenym-kerivnykom/?fbclid=IwAR0GEExITAQEK168HxWj2dIDf0bDEMmiTu2xnyxy74_DQmgcFhrLBbs_iOQ

« Повернутись до списку новин