Гаряча лінія

Чергове визнання професіоналізму

За результатами дослідження, проведеного колективом довіднику IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2022 патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» традиційно включена до переліку «Gold band Firms»рейтингу!
Дослідники зазначають, що компанія «Пахаренко і партнери» вже давно визнано однією з провідних українських фірм з інтелектуальної власності – і, незважаючи на скорочення команди за останні роки, вона зберегла сильну патентну практику, яка продовжує задовольняти потреби вимогливих споживачів щодо подання документів при реєстрації та влучних порад для перемоги у судах. Клієнтура компанії вражаюча та різноманітна – і включає деякі з найвідоміших у світі медичних та інженерних компаній.
Керуючим партнером є Антоніна Пахаренко-Андерсон, яка увійшла до золотого особистісного рейтингу довідника, вдалий портфоліо-менеджер і потужний фахівець як при реєстрації, так і в судах. Її репутація серед колег зросла завдяки її плідній співпраці з державними органами, участі в комітетах і конференціях.
Поруч з нею працює адвокат Олександр Пахаренко, що увійшов до срібного особистісного рейтингу, і однаково ефективно працює як у судових справах, так і у позасудовій практиці та є експертом у питаннях боротьби з піратством.
НАГОРОДА 2022
❗️Окрім того, у довіднику зазначається, що спільнота інтелектуальної власності в Україні продовжує очікувати створення спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності – згідно плану, який діяв у країні ще до пандемії. Незважаючи на довге очікування та неспокійну політичну ситуацію в Україні, практики впевнені, що з часом цей крок уперед відбудеться. Глобальні компанії продовжують розглядати країну як потужний варіант, коли шукають центр для отримання патентного захисту у Східній Європі, і місцеві фірми з інтелектуальної власності продовжують отримувати вигоду від цього потоку міжнародного бізнесу. Крім того, законодавчі зміни 2020 року, які впровадили, що українські власники патентів можуть отримати свідоцтва додаткового захисту, мали величезний вплив на судові процеси, що відбуваються в країні: суди та реєструючі органи як ніколи зайняті справами, пов’язаними з фармацевтикою.
https://www.iam-media.com/…/firm/pakharenko-partners

 

« Повернутись до списку новин