Гаряча лінія

Держпродспоживслужба оприлюднила проект ЗУ «Про захист рослин» для громадського обговорення

Держпродспоживслужба запрошує профільні асоціації долучитися до обговорення законопроекту про захист рослин.

11 червня Держпродспоживслужба на офіційному сайті розмістила новину про оприлюднення проекту закону України «Про захист рослин» для громадського обговорення. Законопроект розроблений спільно з Проектом Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб» та визначає основи захисту і карантину рослин, обігу пестицидів, державного контролю в вищезазначених сферах та враховує основні вимоги регламентів та директив Євросоюзу в сферах захисту і карантину рослин.

З метою отримання зворотного зв’язку та проведення ґрунтовного аналізу законопроекту Держпродспоживслужба закликає представників профільних аграрних асоціацій і зацікавлених осіб у сферах захисту та карантину рослин долучитися до обговорення законопроекту, напрацювання пропозицій та висловлення можливих зауважень для їх подальшого узагальнення та врахування. Відповідного листа на адреси провідних асоціацій було направлено за підписом Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи.

Пропозиції до законопроекту можна надіслати до 15 липня 2019 року на електронні адреси fyto@dpss.gov.ua або k.chekan@dpss.gov.ua.

З проектом закону можна ознайомитися на вебсайті Держпродспоживслужби у рубриці «Обговорення проектів документів».

Джерело інформації Держпродспоживслужба: http://www.consumer.gov.ua/News/5080/Derzhprodspozhivsluzhba_zaproshue_profilni_asotsiatsii_doluchitisya_do_obgovorennya_zakonoproektu_pro_zakhist_roslin?fbclid=IwAR1TNEKJ2lzqGODq-ghodmftBENSAgP00dZ6LBq4SNiUdDH0LyzPtUg6ea8

« Повернутись до списку новин