Гаряча лінія

Дев’ять років поспіль «Пахаренко і партнери» серед переможців у рейтингу WTR 1000!

За результатами рейтингового дослідження World’s Leading Trademark Professionals 2019, що проводиться виданням World Trademark Review і присвячене висвітленню провідних компаній і спеціалістів, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, компанія «Пахаренко і партнери» підтвердила свою позицію лідерів на ринку — дев’ятий рік поспіль серед переможців та у розряді «золотих» фірм України.

WTR 1000 — це не лише найповажніше та єдине рейтингове видання, яке сфокусоване виключно на практиці у сфері торговельних марок, але і є унікальним посібником для тих, хто шукає кращих із кращих професіоналів у сфері інтелектуальної власності (ІВ).

З року в рік зберігати таку високу позицію у золотій лізі провідних юридичних фірм компанії «Пахаренко і партнери» дозволяє її професійна команда та кваліфікована й злагоджена робота партнерів компанії.
У коментарях, отриманих в ході дослідження, компанію «Пахаренко і партнери» характеризують як «найкращий вибір для міжнародних клієнтів», і як одну з найбільш шанованих фірм у сфері ІВ в Україні.
За відгуками клієнтів, компанія «має величезний досвід і глибокі знання у сфері ІВ, зокрема у сфері правового захисту торговельних марок, а також вона є лідером у сфері боротьби з контрафактом».
Видання відзначає те, що довготривалому успіху компанія завдячує зусиллям її керівника – Антоніни Пахаренко-Андерсон, яка є «неймовірно професійним практикуючим спеціалістом», який допомагає формувати порядок денний у розробці політики у сфері ІВ в Україні.
Також за результатами рейтингу, велике визнання має партнер фірми Олександр Пахаренко, різносторонній спеціаліст, який є надзвичайно ефективним у взаємодії з патентним відомством і у судових справах.

Також Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до «золотого» розряду фахівців в індивідуальному рейтингу World Trademark Review 1000 — 2019.

Видання WTR 1000, що спеціалізується на фірмах та експертах, які практикують виключно у сфері захисту торгових марок, надійно зарекомендувало себе як ресурс для пошуку першокласних юридичних фірм у сфері захисту прав на торговельні марки в усьому світі. Видання аналізує місцеві ринки юридичних послуг у 70-ти юрисдикціях по всьому світі, визначаючи провідні фірми та професіоналів, які практикують у своїх ключових сферах.

2019 рейтинг

З більш детальною інформацією про WTR 1000 можна ознайомитися за посиланням:
https://www.worldtrademarkreview.com/…/wtr…/rankings/ukraine

 

« Повернутись до списку новин