Гаряча лінія

Ділимось знаннями!

«Пахаренко і партнери» підтримали Лігу студентів Асоціації правників України ставши ексклюзивним партнером XIII Intellectual property law school, яка пройшла 13-14 травня 2023 року в Києві.
Захід відкривала партнер компанії Олена Шамріна, яка у своїй промові підкреслила, що інтелектуальна власність сьогодні є одним із ключових бізнес активів, а знання як використовувати об’єкти права ІВ, як їх захистити та заробити на них, мають неоціненне значення при виборі майбутньої спеціалізації юриста. Олена зазначила, що у студентів та молодих спеціалістів є унікальна можливість за два дні прокачати наявні та отримати нові знання у сфері інтелектуальної власності від кращих фахівців галузі і побажала успіхів усім присутнім.

Олена Олексіївна
Першим спікером школи став заступник начальника юридичного відділу компанії «Пахаренко і партнери» Євгеній Компанець, який виступив із лекцією «Роль інтелектуальної власності у суспільстві та її вплив на споживачів», який не тільки поділився ексклюзивними знаннями, але й зміг налаштувати молодь на активну роботу.
Захід був чудово організований і проведений. Насичена програма дводенного навчального тренінгу дозволила понад 70 студентам юридичних спеціальностей та молодих спеціалістів із різних ВУЗів Києва отримати нові знання, проявити себе та цікаво поспілкуватись із майбутніми колегами по ринку.
На наше переконання саме студентська молодь має стати фундаментом відновлення України, від знань, старанності, сумлінності якої залежить майбутнє нашої держави, її незалежність, суверенітет, економічна міцність та інвестиційна привабливість. Тому Пахаренко і партнери будуть і надалі підтримувати заходи, направлені на освіту та просвіту молодого покоління у сфері інтелектуальної власності.

1

2

3

« Повернутись до списку новин