Гаряча лінія

Дослідження ULF 2019 підтвердило професіоналізм команди Пахаренко і Партнери!

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2019. Довідник для іноземних клієнтів»), яке проводить «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» шостий рік поспіль визнана лідером серед провідних українських компаній в категорії «Інтелектуальна власність». Описуючи досягнення компанії автори дослідження підкреслюють: «Пахаренко і партнери» – компанія, що має авторитет на ринку, одна з найстаріших в Україні патентно-правових фірм, що отримала міжнародне визнання. Спеціалісти компанії займаються усім спектром питань у сфері інтелектуальної власності, зокрема питаннями, пов’язаними із набуттям і охороною прав на патенти, торговельні марки, сорти рослин та інші об’єкти інтелектуальної власності. Клієнтами компанії переважно є добре відомі міжнародні компанії. Рік, що минув, характеризувався супроводженням портфелю прав інтелектуальної власності (набуття прав на торговельні марки та подальший захист інтересів в адміністративному і судовому порядку) постійних клієнтів  – Chanel SARL, Pernod Ricard S.A., NIKE Innovate C.V., Syngenta, Apple Inc. та понад 30 інших всесвітньовідомих компаній. Фірма здійснює супровід портфелю прав інтелектуальної власності більш ніж 70 сортів ягід в Україні в інтересах свого постійного клієнта – компанії Driscoll’s Inc. Особливе визнання колектив компанії отримав за свій унікальний досвід у справах щодо боротьби з підробками і піратством. Показовою є справа, пов’язана із наданням юридичної підтримки стосовно портфелю прав інтелектуальної власності компанії Procter & Gamble Company, де у співпраці з поліцією було припинено діяльність організованої злочинної групи через інтернет-магазин та підпільне виробництво підробленої побутової хімії. Керуючий партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон є визнаним авторитетом, що має значний досвід у сфері інтелектуальної власності. Олександр Пахаренко має багаторічний досвід у питаннях боротьби з підробками та судового захисту прав інтелектуальної власності. Євген Компанець та В’ячеслав Сиклітенко є знаними фахівцями в питаннях захисту прав інтелектуальної власності. Олена Шамріна, Володимир Сисюк, Анастасія Міндрул та Андрій Войков становлять ядро великої команди фахівців компанії».

Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities».

Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне друге місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», до 20-ки відомих юристів у цій категорії увійшов заступник начальника юридичного відділу компанії Євгеній Компанець.

У збірнику Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients розміщено два актуальні матеріали представників компанії:

партнера компанії, адвоката, патентного повіреного, директора Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Олександра Пахаренко «Reforming customs and IPR enforcement»;

партнера компанії, юриста, патентного повіреного Олени Шамріної «GDPR and Ukrainian business entities».

 ми

ми2

ми3

Загалом у виданні Ukrainian Law Firms 2019 представлені:

• аналітичний огляд ринку юридичних послуг України за 2018 й – першу половину 2019 роки;

• моніторинг найбільших публічних угод 2018 роки;

• огляд законодавчих змін по галузях юридичної практики та індустріях, підготовлений національними та міжнародними юридичними консультантами;

• розгорнутий аналіз діяльності юридичних фірм протягом 2018 року по галузях практики і ключовим індустріях;

• рейтинги провідних юридичних фірм та практикуючих юристів (20 оглядів, 31 рейтингова таблиця).

«Ми значно розширили контакти з міжнародними юридичними фірмами, які не мають офісів у нашій країні, вивчили їх роль у ключових трансакціях і безпрецедентних представництвах у міжнародних судових і арбітражних інстанціях. В продовження традиційних оглядів трансакційної роботи іноземців ми додали аналіз міжнародної судової практики та міжнародного арбітражу», — коментує Ольга Усенко, головний редактор довідника.

Постійна комунікація з українською юридичною спільнотою та аналіз існуючих тенденцій демонструють ряд протиріч, які були детально розглянуті в даному збірнику:

• тренд на злиття юрфірм супроводжується розподілами через кілька місяців (до року) після злиття;

• конкуренція на національному рівні в топовом сегменті дуже висока, в той час як в ряді регіонів конкурентне середовище більш спокійне і розслаблене;

• в 2018 році ціни на юридичні послуги та ставки підвищилися. У той же час юридичні фірми скаржаться на постійний демпінг з боку конкурентів;

• незважаючи на значну увагу до різних освітніх ініціатив, ринок праці констатує брак кваліфікованих кандидатів на позиції середньої та вищої ланки.

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients випускається на англійській мові і призначений для іноземної та української бізнес-аудиторії, корпоративних юристів, представників міжнародних організацій, державних органів, іноземних посольств, торгових місій, а також практикуючих юристів.

Повна версія Ukrainian Law Firms 2019 доступна в режимі онлайн за посиланням:  http://ukrainianlawfirms.com/

 

« Повернутись до списку новин