Гаряча лінія

EBA: плани та прогнози бізнесу на 2019 рік

Про плани та прогнози бізнесу на 2019 рік розповіли 29 січня на EBA Global Outlook 2019: Shaping the Future.

Зокрема, мова йшла про те, що 75% CEO прогнозували розвиток свого бізнесу на 2019 рік. 58% планували збільшувати кількість персоналу, а 42% – підвищувати зарплату на 10-20%. Прогнозований курс гривні до долара був на рівні 30 грн/дол. Такі дані було отримано в результаті дослідження EBA Business Forecast минулого року. Тобто, переважна більшість компаній зазначала, що 2019 рік буде ознаменований зростанням.

Перед початком обговорення планів бізнесу на 2019, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, Анна Дерев’янко представила 10 ключових досягнень, що були важливі для бізнесу за останні 5 років. До цього переліку увійшли: створення зони вільної торгівлі між ЄС та Україною, безвізовий режим, запуск системи автоматичного відшкодування ПДВ, лібералізація валютного ринку, очищення банківського сектору, запуск Prozorro та публічних закупівель через цю систему, скасування цінового регулювання на соціально значущі товари, запуск «єдиного вікна» на митниці, тестування єдиного казначейського рахунку для сплати митних платежів, а також початок судової, пенсійної, освітньої реформ і реформи охорони здоров’я.

Більш детально читайте на сайті EBA також там можна прослухати аудіозапис зустрічі: https://eba.com.ua/plany-ta-prognozy-biznesu-na-2019-rik/

 

« Повернутись до списку новин