Гаряча лінія

Фаховий посібник для суддів — презентовано!

Сьогодні, 26 липня 2018 року керуючий партнер компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та її представники відвідали офіційну презентацію Посібника для суддів з інтелектуальної власності (ІВ).

Захід відбувся у столичному готелі Radisson Blu за сприяння Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) у координації з Федеральним судовим центром США, Вищою радою правосуддя та Верховним судом.

Посібник містить вичерпну інформацію про правову охорону об’єктів інтелектуальної власності та напрацьовану судову практику їх захисту, включає в себе багаторічні напрацювання суддів Вищого господарського суду України, господарських судів першої та апеляційної інстанції.

0

2

1

Видання, в першу чергу, розраховано на суддів, адвокатів, юрисконсультів як практичний довідник щодо судового розгляду справ у сфері захисту прав на об’єкти ІВ.

Посібник для суддів з ІВ рекомендований до друку Національною школою суддів України для використання у навчальних заходах з підвищення кваліфікації суддів, які спеціалізуються на розгляді справ у спорах, пов’язаних із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Авторський колектив видання це — потужна когорта суддів: Богдан Львов, заступник Голови Верховного суду, Голова Касаційного господарського суду; Ігор Бенедисюк, Голова Вищої ради правосуддя; Оксана Гумега, суддя господарського суду міста Києва; Марина Доманська, суддя Київського апеляційного господарського суду; Оксана Марченко, суддя господарського суду міста Києва; Віктор Москаленко, заступник Голови Вищого господарського суду України, суддя Вищого господарського суду України у відставці (керівник робочої групи); Наталія Пляс, заступник керівника апарату Верховного суду — керівник секретаріату Касаційного господарського суду у складі Верховного суду.

У повному складі авторський колектив Посібника презентували українським колегам та колегам із США результат своєї п’ятирічної праці, розповіли про історію задуму створення Посібника та його написання (починаючи із листопада 2013 року і до сьогоднішнього дня).

У ході свого виступу Богдан Львов повідомив приголомшливу для фахової спільноти новину — буде об’явлено ще один конкурс на посаду судді апеляційної інстанції Вищого суду з питань інтелектуальної власності! Будемо чекати найближчим часом офіційних повідомлень.

2.2

7

1.1.2

3.3

Перед присутніми також виступили Ннамді Езера, старший юридичний радник CLDP, Олена Орлюк,директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України, Олександр Дорошенко, заступник директора з експертної роботи цього ж інституту та Віктор Москаленко, який розповів промайбутнє Вищого спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності: закономірність утворення, юрисдикцію та порядок розгляду справ.

1.1.

11

8

37861577_2041535032576271_3093337409102807040_n

9

10

Інформаційно:

CLDP — заснована в 1992 р. «Програма розвитку комерційного права» (CLDP) є програмою Офісу Генерального юрисконсульта Міністерства торгівлі США. Перед нею поставлено унікальне завдання надавати технічну допомогу в сфері розвитку комерційного права урядам і приватному сектору країн із перехідною економікою задля досягнення їхніх цілей економічного розвитку. CLDP допомагає країнам із перехідною економікою способом проведення підготовчих заходів і надання консультаційних послуг представникам уряду, законотворцям, контролюючим органам, суддям, юристам, працівникам сфери освіти та іншим зацікавленим особам.

14

12

3

« Повернутись до списку новин