Гаряча лінія

«Фокус на IPR»

«Фокус на IPR»: під такою назвою у випуску «Юридичної Газети» №20-21 від 28 травня 2019 р., присвяченому дослідженню The Best Lawyers in Ukraine 2020, вийшов матеріал партнера компанії «Пахаренко і партнери», адвоката, патентного повіреного України, директора «Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством» Олександра Пахаренко.

29.05 5

29.05. 3

Із колонки експерта читачі дізнаються про повернення держінспекторів з ІВ, про вдосконалення Митного реєстру та про першочергові кроки на шляху до e‑Customs з позиції IPR.

Олександр Пахаренко впевнений, що основою для забезпечення чесної конкуренції та інноваційного розвитку будь-якої країни є досягнення належного та ефективного рівня охорони й захисту прав інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2020 визначило найкращих юристів та юридичні фірми року за напрямками практики. У цьому році компанія Пахаренко і партнери отримала почесну перемогу та визнання на ринку і стала юридичною компанією — лідером практики «Право інтелектуальної власності»! Партнери компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — визнані провідними українськими юристами з Intellectual Property Law .

 29.05 6

http://yur-gazeta.com/dumka-eksperta/fokus-na-ipr.html

« Повернутись до списку новин