Гаряча лінія

IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent — professionals Top-tier IP firm Pakharenko & Partners

Pakharenko & Partners майже три десятиліття утримує лідерство у сфері патентних юридичних послуг і цьогоріч включена у найвищу позицію Gold band у рейтингу IAM Patent 1000 2023, завдяки відданій професійній праці керівників фірми та всього колективу навіть в воєнні роки.

Наприкінці червня було опубліковано  дванадцяте видання IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals, зроблене, як і в попередніх роках, IAM на основі п’ятимісячного якісного дослідницького проекту, щоб визначити видатні фірми та найкращих патентних професіоналів, які мають досвід приватної патентної практики в ключових юрисдикціях по всьому світу.

За результатами дослідження IAM зазначила, що першокласна фірма з інтелектуальної власності «Пахаренко та партнери» майже три десятиліття надає лідерські юридичні консультації. У центрі вітчизняних і міжнародних розробок у сфері інтелектуальної власності працюють її фахівці, орієнтовані на новітні технології, які мають широкий технічний досвід. Різноманітна клієнтура компанії включає провідні світові компанії, зокрема в галузі охорони здоров’я та машинобудування.

Рейтинг відзначає, що очолює команду керуючий партнер Антоніна Пахаренко-Андерсон, яка володіє неперевершеними знаннями патентного права. Антоніна є видатним фахівцем, завдяки своїм влучним судовим справам, вона працює над судовими справами, які визначають вектор розвитку в українській спільноті ІВ.

Поряд з нею, за версією рейтингу, — IP-універсал Олександр Пахаренко, який невпинно працює у справах боротьби з піратством і контрафактом, успішно відстоюючи інтереси клієнтів у співпраці з правоохоронними та митними органами у різноманітних судах.

НАГОРОДА ЛИПЕНЬ

« Повернутись до списку новин