Гаряча лінія

Іменна нагорода від WD-40 Company

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» отримала престижну нагороду від всесвітньо відомої американської компанії «WD-40 Company» за ефективну командну роботу в сфері захисту прав інтелектуальної власності на бренд «WD-40» в Україні — іменну нагороду за значні досягнення, пов’язані із захистом прав інтелектуальної власності на торговельні марки компанії.

3

Історія американської «WD-40 Company» і її основного продукту — багато функціонального технічного аерозолю «WD-40» налічує понад шістдесят років: перше використання в 1953 році для аерокосмічної промисловості як антикорозійного розчинника і знежирювача, а згодом випуск у побутових цілях на ринок США в 1958 році — універсального проникаючого мастила. Сьогодні продукція під торговельною маркою «WD-40» з жовто-синім дизайном аерозольного флакона відома споживачам в усьому світі. На європейський ринок мастило «WD-40» було виведено в 1978 році. В Україні ця продукція офіційно реалізується з 2000 року.

З огляду на широку світову популярність продукції «WD-40 Company», недобросовісні підприємці не припиняють спроби паразитування на репутації і популярності торговельної марки «WD-40», підробляють продукцію, копіюючи дизайн флакона, використовують для своїх товарів найменування, схожі з торговельною маркою «WD-40 ». Саме тому «WD-40 Company» приділяє значну увагу охороні і захисту своєї інтелектуальної власності, підтримці високої репутації і розрізняльної здатності своєї торговельної марки «WD-40», реєструючи її та дизайн флакона в усьому світі і, здійснюючи всі необхідні заходи для захисту своїх торговельних марок, і боротьби з підробками.

Понад десять років тому «Пахаренко і партнери» почала свою співпрацю з «WD-40 Company» з охорони і захисту прав інтелектуальної власності на її торговельні марки в Україні і використовує для цієї мети всі передбачені законодавством механізми. Наприклад, за ці роки словесна і зображувальна торговельні марки «WD-40» були визнані добре відомими; визнаний недійсним охоронний документ на знак-імітатор; попереджено ввезення в країну значної кількості підробок продукції компанії; вилучено велику кількість контрафактної продукції всередині країни; знищена вся виявлена ​​фальсифікована продукція.

За словами партнера «Пахаренко і партнери» Олександра Пахаренко ця нагорода є високою оцінкою отриманих результатів роботи всього колективу компанії і стимулом для подальшого професійного вдосконалення.

« Повернутись до списку новин