Гаряча лінія

Компанія «Пахаренко і партнери» разом із студентами КНУ ім. Тараса Шевченка сказали «ні» підробкам!

28 вересня 2017 року на майданчику Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ імені Т. Шевченка) відбулась соціальна акція «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» в рамках безстрокової просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні».

0

Організував захід Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) спільно з кафедрою інтелектуальної власності КНУ імені Т. Шевченка та за підтримки патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

У фойє вузу було розгорнуто мобільний Музей з експонатами підробок: одягу, взуття, іграшок, різноманітних аксесуарів, декоративної косметики, духів, цигарок, агрохімічних та хімічних засобів.

музей

Також в цей день у рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій, зокрема, V–ї Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених та студентів з проблем інтелектуальної власності, було підписано меморандум про співпрацю між КНУ імені Т. Шевченка та Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством. Документ підписали проректор з наукової роботи КНУ імені Т. Шевченка Віктор Мартинюк та директор УАПП, партнер ППФ «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України  Олександр Пахаренко.

3

Однією із форм співпраці планується розвиток науково-освітнього середовища КНУ імені Т. Шевченка шляхом створення та підтримки «Музею підробок УАПП» для студентів, викладачів та інших зацікавлених осіб у приміщенні вищого навчального закладу.

«Мені, як директору Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, за честь долучитись до Всеукраїнського фестивалю інновацій, який проводить найкращий вуз країни – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. На сьогодні, незаперечним фактом є те, що інтелектуальна власність є одним з ключових чинників соціально-економічного розвитку нашої країни й формування в ній нового покоління, яке у повсякденному житті постійно випробовує на собі всі можливі інновації та об’єкти інтелектуальної власності.  Також зростає необхідність поваги в суспільстві до прав інтелектуальної власності і усвідомлення представниками бізнесу та широким загалом важливості захисту цих прав. У зв’язку з цим на перший план виходять найрізноманітніші заходи просвітницької та освітньої спрямованості», – зазначив Олександр Пахаренко. Він, зокрема, наголосив, що ключовим пріоритетом для УАПП є широка обізнаність громадськості з проблемою контрафакту та підробок, а відвідування Музею підробок дасть можливість кожному стати свідомим споживачем і не купувати піратську продукцію, що є великою загрозою для життя і величезними втратами для економіки країни.

александр пахаренко

«Я хочу закликати вас бути свідомим споживачем і не купувати контрафактну та піратську продукцію, коли ви явно бачите порушення та підробку. Саме ви сьогодні – молоде, розумне, талановите та свідоме обличчя України»!, – наголосив Олександр Пахаренко.

1116

Під час акції усі бажаючі оглянули експонати Музею, задали питання експертам-юристам ППФ «Пахаренко і партнери», дізналися більше про проблему виробництва та споживання підробок, а також отримали пораду як не купити підробку та взяли участь у анкетному опитуванні УАПП.

12718

Учасниками заходу стало близько 300 студентів і слухачів конференції КНУ імені Т. Шевченка, а також викладачі, аспіранти, завідувачі кафедр, науковці.

На згадку всі учасники отримали не лише цінні знання, а і пам’ятні сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» («I Buy Real! I Don’t Buy Fakes!»).

961314

 

« Повернутись до списку новин