Гаряча лінія

Компанія «Пахаренко і партнери» візьме участь у «S-Fruit Transformation – 2020»

30-31 січня 2020 року представники компанії «Пахаренко і партнери» на чолі з керуючим партнером, генеральним директором компанії, патентним повіреним Антоніною Пахаренко-Андерсон братимуть активну участь у роботі II міжнародного Форуму «S-Fruit Transformation – 2020».

Під час Форуму від компанії виступить експерт Анастасія Терземан із презентацією «Безпечний ринковий обіг садивного матеріалу в Україні».

Особливу увагу спікер зосередить на набутті майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин та огляді інформаційних ресурсів, доступних для підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі садивним матеріалом, надасть поради щодо правомірного використання сорту рослин суб’єктами розсадництва.

Учасники форуму дізнаються про:

майнові та немайнові аспекти відносин між виробниками та власниками сорту;

набуття прав на сорти рослин та державну реєстрацію майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин;

Реєстр заявок на сорти рослин;

Реєстр патентів;

основні засади виробництва та обігу садивного матеріалу;

вимоги щодо вирощування, підготовки, маркування, реалізації садивного матеріалу;

права та обов’язки  суб’єктів  розсадництва;

Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в  Україні;

Державний реєстр суб’єктів  насінництва та розсадництва.

Анастасія Терземан має дві вищі освіти: біологічну та з інтелектуальної власності, досвід роботи у лабораторії біохімії та фізіології рослин одеського Селекційно-генетичного інституту насінництва та сортівництва та експертом в ППФ «Пахаренко і Партнери». До компетенції спікера входить: подання заявок на знаки для товарів та послуг, винаходи та корисні моделі, промислові зразки, сорти рослин, супроводження процесу отримання охоронних документів; підготовка та супроводження реєстрації договорів щодо передачі прав та ліцензійних договорів.

Форум проводиться другий рік поспіль у Києві, його організатор Асоціація «Ягідництво України». Захід об’єднує всіх гравців ягідного ринку, це масштабна подія на два дні, в рамках якої працюватимуть три сцени, дискусійний хаб та найбільша в України Органічна конференція. Більш детально про Форум за посиланням: https://s-fruit2020.com/?fbclid=IwAR01YcT4NeGaqidUMGmzmfkwVjRf34DEUzQ4SpAmm6nPIShCku2KIw6ExkU

ягоди 30-31 сячня 2020

« Повернутись до списку новин