Гаряча лінія

«Конкуренційні виклики та монопольні права»

Амбітні і креативні садівники, ягідники, винороби стануть учасниками ексклюзивного авторського семінару «Конкуренційні виклики та монопольні права» від лідерів українського юридичного ринку в сфері інтелектуальної власності — компанії «Пахаренко і партнери», який пройде у рамках III Міжнародної конференції «Від землі – до готового продукту», яку організовує міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» 20 червня 2018 року в Києві.

Конкуренція на ринку товарів і послуг ХХІ століття — це гра на шаленій швидкості «без правил та обмежень», але у повній відповідності з чинним законодавством.  Одним із ефективних законодавчо встановлених механізмів захисту інвестицій для власників бізнесу є використання об’єктів прав інтелектуальної власності у їх діяльності, оскільки володіння майновими правами інтелектуальної власності дозволяє не тільки їх використовувати, але й надає виключне право дозволяти таке використання іншим особам та перешкоджати неправомірному використанню, в тому числі забороняти таке використання.

Європейський бізнес активно користується існуючим механізмом для досягнення конкурентних переваг на ринку товарів і послуг. Згідно даних Відомства з інтелектуальної власності ЄС (EUIPO) 42% обсягів ВВП у ЄС (приблизно 5,7 трлн євро) генерують підприємства, які активно використовують ІВ, забезпечуючи  82 млн. робочих місць.

Представники головного юридичного партнеру конференції — компанії «Пахаренко і партнери» розкажуть учасникам, як при веденні їх бізнесу використати ринкові переваги, які може надати інтелектуальна власність. У ході семінару під модеруванням координатора з підтримки громадських проектів ППФ «Пахаренко і партнери», голови комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine Вероніки Березанської учасникам заходу, серед іншого, розкажуть про практичні аспекти охорони й захисту прав інтелектуальної власності, спрямовані на збереження та збільшення їх економічних і творчих інвестицій. Цього разу учасники конференції зможуть дізнатись про таке.

ЮристППФ «Пахаренко і партнери» Вікторія Посвистак поділиться нюансами «Реєстрації та відкриття виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв» у контексті останніх змін щодо розвитку виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв, внесених Законом України від 20.03.2018 № 2360-VIII.

Радник ППФ «Пахаренко і партнери», адвокат Ольга Коцюбальська розповість про головні аспекти «Охорони прав на селекційні досягнення», висвітливши питання охороноздатності сорту рослин, придатності сорту для поширення в Україні, умов та порядку набуття прав інтелектуальної власності на сорт рослин, особливостей державної реєстрації прав на сорт рослин, примусової ліцензії на використання сорту рослин та вичерпання майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин, обмежень майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин, обов’язків щодо використання назви сорту рослин та багато іншого.

Заступник начальника відділу торговельних марок ППФ «Пахаренко і партнери» Анастасія Міндрул розкриє учасникам заходу «Особливості реєстрації торговельних марок для алкогольних та безалкогольних напоїв», а юрист ППФ «Пахаренко і партнери» Ігор Алфьоров розкаже про «Рекламу власних продуктів із залученням інструментарію Інтернету та соцмереж».

І звичайно бонус від команди спікерів — фахові поради-відповіді на запитання учасників конференції! Приєднуйтесь, буде цікаво!

20170424125525

Деталі та попередня програма конференції тут: http://forum.techdrinks.info/ua/archive/18

 

« Повернутись до списку новин