Гаряча лінія

Louis Vuitton підключив Google до боротьби з контрафактом

Louis Vuitton та Google підписали угоду про те, що компанії спільно боротимуться з продажем підробок люксових товарів у мережі.

Відтепер Google слідкуватиме за контекстною рекламою товарів LVMH. Такий захід виробник розкоші вважає необхідним задля уникнення підтримки продажу контрафактної продукції.

Компанія Louis Vuitton уже неодноразово подавала до суду на всесвітній пошуковик, обвинувачуючи його в розміщенні об’яв про продаж брендових речей, які не мають стосунку до оригінальної продукції LVMH.

Підписання ж угоди між компаніями положить край судовій тяганині, що триває вже одинадцять років. Поки що, правда, стратегія боротьби з продажем підробок не розроблена. Відомо лише, що компанії «розвиватимуть нові шляхи залучення клієнтів он-лайн, зберігаючи цінність традицій відомих брендів».

Нагадаємо, раніше Louis Vuitton домовився про співпрацю в сфері захисту інтелектуальної власності та боротьби з продажем підробленої продукції в Інтернеті з американською компанією eBay. Докладніше про це можна прочитати, перейшовши за посиланням: http://www.pakharenko.com/ua/about/news/2014/07/22/561/

За інф. сайту Advertology.Ru

« Повернутись до списку новин