Гаряча лінія

McDonald’s втратив ексклюзивне право на використання префікса «Mc»

6 серпня BBC NEWS розмістило новину про те, що мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s зможе використовувати префікс лише в назві деяких страв.

Компанія Supermac’s, якій належить понад 10 ресторанів швидкого харчування в Ірландії, подала скаргу в Управління інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) на McDonald’s за використання торгової марки «Mc» на деяких їх продуктах.

EUIPO постановило, що McDonald’s не зміг довести ексклюзивне право використовувати префікс «Mc» у назві бургерів і самого ресторану. Однак EUIPO зберегло право Mcdonald’s на торговельну марку «Mc» в назві курячих Наггетсів і деяких зі своїх сендвіч-продуктів.

Сама компанія заявляє, що рішення не впливає на право McDonald’s використовувати свої торгові марки з префіксом Mc нарівні з іншими по всій Європі і світу.

Раніше, в січні 2019 року, EUIPO постановило, що McDonald’s не довів есклюзивне право на використання “Big Mac” в якості назви бургера, і Supermac’s може використовувати цю назву для позиції у своєму меню.

Джерело інформації BBC NEWS: https://www.bbc.com/news/world-europe-49254551?fbclid=IwAR3IFSur4qJtNBRToD9rgKKtDl2vJ4qPtjS7brSSZZHAszkHRe6uwZIJQbc

_108216849_mcdonalds

« Повернутись до списку новин