Гаряча лінія

Міжнародне визнання професіоналізму команди Пахаренко і партнери

18 березня оприлюднено результати рейтингу IP STARS 2020 від видання Managing IP у категорії торговельних марок, де до компаній першого рангу вчергове включено компанію «Пахаренко і партнери».
До рейтингу, підготовленого за результатами дослідження, увійшли провідні фірми, що працюють у сфері подання заявок/діловодства у справах торговельних марок та вирішення спорів, пов’язаних з торговельними марками. Рейтинг охоплює країни Африки, Північної та Південної Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи та Близького Сходу.
У коментарях до результатів дослідження відзначається, що компанія «Пахаренко і партнери» має великий досвід консультування у питаннях охорони прав та вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності в Україні. Антоніна Пахаренко-Андерсон є провідним партнером фірми. Дослідники також відзначають вагому роль партнерів компанії Олександра Пахаренка та Олени Шамріної у досягненні фірмою високих результатів. Усі троє партнерів компанії увійшли до переліку IP Stars – провідних спеціалістів у сфері торговельних марок в Україні, з-поміж 16 українських фахівців, відзначених виданням за результатами дослідження.
90512563_645304322968163_6524840421170872320_n
Сторінка з рейтингом – https://www.ipstars.com/Jurisdiction/Ukraine/Rankings/8553#rankings

Також, нещодавно було оприлюднено результати іншого міжнародного рейтингу – Chambers Europe 2020, який досліджує ринок юридичних послуг у різних галузях права у різних країнах світу. Фірма «Пахаренко і партнери» була відзначена у категорії «Інтелектуальна власність», отримавши високу оцінку завдяки великому досвіду вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності, захисту від порушень прав клієнтів на патенти, торговельні марки, доменні імена, представництві мультинаціональних компанії у забезпеченні ними охорони об’єктів інтелектуальної власності в Україні та інших країнах світу. Відзначено також високу компетентність спеціалістів компаній у питаннях боротьби з контрафактом.
Сильною стороною компанії, згідно висновків дослідників, є супроводження процесу набуття прав інтелектуальної власності (IP rights prosecution offering).
У розділі, присвяченому провідним юристам України у сфері інтелектуальної власності, згадані керуючий партнер фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон  та партнер фірми Олександр Пахаренко. Олександр Пахаренко відомий через свій досвід у справах, пов’язаних з боротьбою з контрафактом. Він також є досвіченим фахівцем у справах щодо боротьби з порушенням прав на торговельні марки. Антоніна Пахаренко-Андерсон відзначена як «Видатний фахіець». Її ім’я є дуже авторитетним у сфері інтелектуальної власності в Україні. Вона має неабиякий досвід консультування у справах захисту прав інтелектуальної власності.    
large Chambers Europe 
Сторінка з рейтингом – https://chambers.com/guide/europe?publicationTypeId=7&practiceAreaId=34&subsectionTypeId=1&locationId=221
Сторінка, присвячена Пахаренко і партнерам -
https://chambers.com/department/pakharenko-partners-intellectual-property-europe-7:34:221:1:111329

 

« Повернутись до списку новин