Гаряча лінія

Молодіжний відеоконкурс до Міжнародного дня ІВ 2022 року

На офіційному сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) розміщено інформацію про те, що до Міжнародного дня інтелектуальної власності (ІВ) 26 квітня 2022 року планується проведення масштабного конкурсу з відео для молоді на тему «Ми молоді та інноваційні. Будуємо краще майбутнє за допомогою ІВ!».

ВОІВ запрошує до участі в конкурсі молодь з усього світу. Що необхідно для участі? – зареєструватися та відправити заявку на сайті конкурсу https://wipd2022-prize.wipo.int/  та записати відео тривалістю 90 секунд на зазначену вище тему.

Індивідуальну чи групову заявку необхідно подати до 11 березня 2022 року.

Міжнародний день інтелектуальної власності 2022 р. – це можливість молодим людям дізнатися, як права ІВ можуть підтримати їх у досягненні своїх цілей, допомогти втілити свої ідеї в життя, приносити прибуток, створювати робочі місця та позитивно впливати на світ навколо. Права ІВ дають молоді доступ до деяких ключових інструментів, необхідних для досягнення поставлених цілей.

Передбачено і призовий фонд. Переможців, буде обрано шляхом відкритого онлайн-голосування, і їх оголосять 26 квітня в рамках заходів з відзначення Міжнародного дня ІВ.

Приєднуйтесь, щоб відзначити винахідливість, творчий заряд, бачення та сміливість молодих авторів, новаторів та підприємців по всьому світу для того, щоб побудувати разом краще майбутнє.

https://www.wipo.int/ip-outreach/ru/ipday/2022/about.html

ipday2022_1200

« Повернутись до списку новин