Гаряча лінія

На Одещині виготовляли олію, каву, пральний порошок під відомими іноземними брендами

14 червня 2018 року на Одещині оперативниками Управління захисту економіки в Одеській області зі слідчим Шевченківського відділу поліції м.Одеси та прокуратурою Одеської області було припинено діяльність підпільного цеху по виготовленню продуктів харчування та побутової хімії з використанням товарних знаків відомих торгових марок.

Як повідомляє Управління захисту економіки в Одеській області Національної поліції України на Facebook, підпільний цех був розташований за межами міста і у ньому здійснювалося кустарне виробництво та розлив у різну тару оливкової олії з використанням відомих торгівельних марок: «Rodis extra virgin olive oil», «Antico Frantcic olive oil», «Latrovalis extra virgin olive oil cold extraction», «L`olio De Cecco Classiko», «Olimp extra virgin» та інші. Також у даному нелегальному цеху здійснювалось фасування кави у зернах та прального порошку, які також реалізовувались з незаконним використанням товарних знаків відомих іноземних брендів, а саме: кава «Lavazza ORO», «Lavazza aroma», ««Lavazza Rossa», пральны порошки «Ideale», «Deox».

Загалом, під час проведення санкціонованих обшуків за місцем виготовлення фальсифікату виявлено устаткування для виготовлення, розливу та маркування фальсифікованої продукції. Вилучено понад 40 тонн олії у бочках і 5 тонн розфасованої та готової до реалізації продукції, 65 мішків та 1200 пачок кави, понад 800 упаковок прального порошку. Дана різноманітна продукція реалізовувалась на ринках м. Одесі та області, а також інших регіонах держави.

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину за ст. 227 Кримінального кодексу України (Випуск або реалізація недоброякісної продукції). Карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відео-сюжет, фотографії та більше інформації за посиланням: Управління захисту економіки в Одеській області на Facebook https://www.facebook.com/uzeodesa/videos/585898448477220/

Falsifikat

« Повернутись до списку новин