Гаряча лінія

Не надання необхідних доказів використання ТМ може призвести до програшу справи: рішення EUIPO у справі McDonald’s щодо ТМ «Big Mac»

У січні 2019 року стало відомо про те, що McDonald’s програв судову справу за торговельну марку Big Mac в Євросоюзі. Більшість видань повідомили про те, що Відомство з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) позбавило одну з найбільших світових мереж швидкого харчування McDonald’s ексклюзивного права на ТМ «Big Mac». Корпорація програла справу проти ірландської мережі швидкого харчування Supermac’s. Результат судового процесу означає, що Supermac’s буде дозволено розширити свою мережу по всій Великобританії і, що McDonald’s більше не має права на свою ТМ «Big Mac» в Європейському Союзі.

Своє рішення EUIPO обґрунтувало тим, що McDonald’s не надав докази дійсного використання вищезазначеної ТМ. Наразі і невідомо, чи скористається McDonald’s правом на апеляцію.

Про цю справу, зокрема, повідомило WIPR world intellectual property review, більш детально за посиланням:  https://www.worldipreview.com/news/euipo-cancels-mcdonald-s-big-mac-trademark-17289?utm_source=World+IP+Review&utm_campaign=86bf41b695-WIPR_Digital_Newsletter_02112018_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_d76dcadc01-86bf41b695-27558541

« Повернутись до списку новин