Гаряча лінія

НІ — Stolichnaya, ТАК — Stoli!

Про великий ребрендинг і припинення використання назви Stolichnaya Stoli® Group оголосила 4 березня 2022 р.

Як пряма відповідь Stoli® Group на вторгнення Росії в Україну, горілка бренду буде продаватися виключно під назвою Stoli.

Трьома вирішальними чинниками цього рішення є жорстка позиція засновника бренду щодо режиму Путіна; рішучість працівників Stoli діяти; і бажання точно показати коріння Stoli в Латвії.

«Хоча я був висланий з Росії з 2002 року через свою опозицію Путіну, я пишався брендом «Stolichnaya», — прокоментував Юрій Шефлер, засновник Stoli Group. «Сьогодні ми прийняли рішення повністю провести ребрендинг, оскільки назва більше не представляє нашу організацію. Більше за все я бажаю, щоб «Stoli» представляло мир у Європі та солідарність з Україною».

Виробничі потужності Stoli Gorka розташовані в Латвії з 2000 року, де здійснюють змішування, фільтрацію вугіллям, розлив, пакування та розповсюдження. Після вторгнення Росії в Україну Stoli буде співпрацювати виключно зі словацькими джерелами для подальшого забезпечення 100% неросійських спиртів.

Для подальшої підтримки України Stoli взяв фінансові зобов’язання перед World Central Kitchen (WCK), неприбутковою організацією. Підтримка піде безпосередньо на допомогу в Україні.

 

« Повернутись до списку новин