Гаряча лінія

«Норвезька водка» – географічний бренд!

Європейська комісія затвердила включення двох нових географічних зазначень із Норвегії до реєстру захищених географічних зазначень. Йдеться про назву горілки, яка виробляється у Норвегії. Відтепер лише місцеві виробники матимуть право на бренд «Norsk Vodka”/”Norwegian Vodka».

«Ця горілка відома нейтральним ароматом та глибоким та чистим смаком, що робить її ідеальною для різноманітних коктейлів. Вона виробляється з картоплі або з зерна у три етапи – заварювання, дистиляція та постдистиляційна обробка, які мають відбуватися в межах Королівства Норвегія. Такий виробничий процес є продовженням традиції, започаткованої в Бергені у 1531 році», – йдеться в офіційному повідомленні.

Інше географічне найменування закріплено також за традиційним святковим напоєм Norsk Akevitt/Norwegian Aquavit. Напій виготовляють на основі спирту, виготовлено з картоплі, з додаванням трав та спецій і витриманого у дерев’яних бочках. Напій популярний під час Різдвяних свят.

В даний час в реєстрі ЄС захищено 33 географічні назви, що походять з третіх країн (продукти харчування, вина та спиртні напої), які користуються тим самим захистом та ринковою доданою вартістю, що і захищені в ЄС продукти.

Джерело інформації сайті Європейської комісії:  https://ec.europa.eu/info/index_en

« Повернутись до списку новин