Гаряча лінія

Обізнаний, значить – озброєний: практичний кейс для майбутніх юристів від фірми “Пахаренко і партнери”

Сьогодні, 6 жовтня 2017 року на запрошення Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка заступник начальника юридичного відділу ППФ «Пахаренко і партнери» Євгеній Компанець зустрівся з майбутніми колегами – студентами 2-го та 3-го курсу.

1

Зустріч була організована напередодні дня юриста (8 жовтня) саме для студентів, які здобувають юридичну освіту за спеціальністю правознавство.

7

Євгеній Компанець розповів студентам юридичного факультету про роль інтелектуальної власності в суспільстві та її вплив на споживачів, а також поділився досвідом та цікавим кейсом із практики.

4

Зокрема, під час активного спілкування у форматі діалогу, представник фірми розповів студентам про процеси створення, набуття прав та використання об’єктів інтелектуальної власності (ІВ), про основні негативні наслідки порушення прав ІВ, про нормативне регулювання у сфері ІВ, ознайомив студентів із поняттями, як  «фальсифікована продукція» та «контрафактні товари», а також навів яскраві приклади порушень прав на відомі бренди та торгові марки.

2

Також Євген Компанець відповів на запитання колег-студентів та за доброю традицією, яка склалась в команді ППФ «Пахаренко і партнери», по завершенню зустрічі розіграв солодкі дарунки для самих активних слухачів.

1211

« Повернутись до списку новин