Гаряча лінія

Одеські митники – за оригінальний товар!

30 серпня 2018 року в рамках інформаційно-просвітницького проекту “ПОВАЖАЙ СЕБЕ – НЕ КУПУЙ CONTRA ФАКТ” Одеська митниця ДФС та Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) за підтримки компанії “Пахаренко і партнери” на майданчику одеської митниці провели соціальну акцію “Я купую справжнє! Я не купую підробок”. Даний захід став продовженням безстрокової просвітницької кампанії “Дні боротьби з підробками та піратством в Україні”.

2.0

Соціальну акцію розпочала координатор з підтримки громадських проектів UAACP та компанії “Пахаренко і партнери”, голова комісії з питань ІВ та недобросовісної конкуренції IDC Ukraine Вероніка Березанська. Вона, зокрема, розповіла колегам із Одеської митниці ДФС про важливість даних заходів та про те, що просвітницька кампанія спрямована на переконання споживачів у серйозності цієї проблеми та розповідає їм про ризики і втрати, пов’язані з придбанням підробок. Вероніка Березанська повідомила, що виробництво та продаж контрафактних товарів – це глобальна, пов’язана з багатомільярдним обігом, проблема, що має серйозні економічні, соціальні та екологічні наслідки для усіх країн і споживачів. Також пані Березанська розповіла, що  у межах кампанії відбуваються регулярні заходи серед студентів, школярів, журналістів,представників держорганів та бізнесу. За її словами, кампанія має високий результат: стартувавши в Україні у 2012 році – за 6 років проведено біля 50 просвітницьких акцій не лише в столиці України, а і в інших великих містах – Львів, Вінниця, Рівне, Одеса. Участь в таких заходах взяли більше 14000 осіб. Все це сприяє тому, що підвищується обізнаність суспільства щодо ролі інтелектуальної власності та економічних і соціальних наслідків від споживання контрафактних товарів.
Активну участь у заході взяв директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, партнер компанії “Пахаренко і партнери”, адвокат, патентний повірений Олександр Пахаренко. Він, у свою чергу, виступаючи перед представниками митниці, зазначив, що єдиним дієвим механізмом впливу на ринок контрафакту є створення умов, за яких виготовлення та збут контрафактної продукції стануть непривабливими і невигідними. Реалізація ж такого механізму можлива шляхом застосування жорстоких санкцій до виробників та продавців контрафакту, через налагодження ефективної роботи правоохоронних органів у цій сфері в тісній співпраці з правовласниками,а також завдяки проведенню просвітницьких акцій, які висвітлюють цю проблему і способи її вирішення.

2.27

2.13

2.21

На майданчику одеської митниці ДФС було розміщено і мобільний Музей підробок UAACP з експонатами підробок: одягу, взуття, іграшок, різноманітних аксесуарів, декоративної косметики, парфумів, цигарок, агрохімічних та хімічних засобів.
Також у рамках заходу був проведений ексклюзивний майстер клас від експертів компанії “Пахаренко і партнери” щодо визначення ознак оригінальності товарів широкого вжитку з динамічним конкурсом серед співробітників митниці – “як відшукати серед контрафакту оригінальний товар”. Співробітники одеської митниці із цим завданням впорались блискуче! Найактивніші учасники отримали подарунки від Пахаренко і партнери, а всі учасники заходу – пораду як не купити підробку,безліч позитивних емоцій, цікаве спілкування і пам’ятні сувеніри з гаслом “Я купую справжнє! Я не купую підробок!” (“I Buy Real! I Don’t Buy Fakes!”).

2.5

2.19

Фотозвіт заходу: http://pakharenko.ua/fotozvit-30-08-2018/

Відеосюжет “Як розпізнати та відрізнити контрафакт від оригінального товару відтепер знають представники одеської митниці ДФС”https://www.facebook.com/100007867111289/videos/2170714823200734/

« Повернутись до списку новин