Гаряча лінія

Pakharenko & Partners — Gold band у рейтингу IAM Patent 2024

Pakharenko & Partners підтвердила і цьогоріч своє лідерство у сфері патентних юридичних послуг розмістившись на найвищій позиції Gold band у рейтингу IAM Patent 1000 2023, завдяки відданій професійній праці керівників фірми та всього колективу навіть в воєнні роки https://www.iam-media.com/rankings/patent-1000/country/ukraine/category/firms

Видання зазначає, що поважна та значна компанія «Пахаренко та партнери» використовує потужну мережу юристів і глобальні стратегічні зв’язки, щоб надавати надійні юридичні консультації міжнародним клієнтам. Команда досвідчених юристів, які мають технічну освіту, вміло задовольняє різноманітні та часто складні потреби своїх клієнтів і розглядає справи будь-якої складності в судових процесах і обвинуваченні.

Очолює компанію керуючий партнер Антоніна Пахаренко-Андерсон, яка увійшла до Gold – Individuals рейтингу. Фахівця цінують за її високий інтелект і вміння, вона поєднує свій великий досвід у юридичній, технічній і корпоративній сферах, щоб надавати першокласні послуги, які забезпечують прибутки її клієнтів.

Поряд з нею є досвідчений Олександр Пахаренко, відзначений у Silver – Individuals рейтингу, який може похвалитися вражаючим послужним списком успіху. Він спеціалізується на придбанні, управлінні та захисті прав інтелектуальної власності, а також розширює свій досвід у питаннях боротьби з контрафакцією та піратством.

Видання зазначає, що після кількох надзвичайно складних років після початку війни в лютому 2022 року український патентний ринок пожвавлюється та стає більш завантаженим, незважаючи на постійні труднощі та виклики, з якими стикаються. Підприємства адаптують і коригують свої стратегії інтелектуальної власності, щоб орієнтуватися в поточному ландшафті. Слід зазначити, що військовий сектор став новою сферою зі сплеском патентної роботи, пов’язаної з військовими технологіями та досягненнями, завдяки новим розробкам і співпраці в Україні та за кордоном. Крім військових, можливості відкриваються в сільськогосподарських технологіях, штучному інтелекті, ІТ технологіях та гірничодобувних технологіях, що відображає різноманітний інноваційний потенціал в Україні. На тлі законодавчих змін і зміни в міжнародних відносинах український патентний ландшафт залишається стійким і відкритим для будь-яких можливостей.

IAM Patent зосереджується виключно на патентній практиці та міцно зарекомендував себе як фаховий ресурс для тих, хто шукає юридичної патентної експертизи світового рівня.

IAM Patent зазвичай вважається основним ресурсом для тих, хто прагне визначити приватну патентну експертизу світового рівня. Як і в попередніх випусках, щоб попасти в рейтинг 2024 року, IAM здійснив вичерпний якісний дослідницький проект, щоб визначити видатні фірми та осіб у багатьох юрисдикціях. При визначенні провідних фірм враховувалися такі фактори, як глибина знань, присутність на ринку та рівень роботи, якій вони зазвичай навчаються, а також позитивні відгуки колег і клієнтів.

« Повернутись до списку новин