Гаряча лінія

Пахаренко і партнери — лідер національного бізнесу

Сьогодні, 2 вересня Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати – ICC Ukraine в Клубі Кабінету Міністрів України провів урочистості до Дня Підприємця, свято відзначається в Україні у першу неділю вересня.

Генеральний партнер патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон нагороджена медаллю ICC Ukraine «Лідер національного бізнесу» за персональний внесок у розвиток національного підприємництва, зміцнення міжнародного іміджу України на зовнішніх ринках, надійну економічну та фінансову репутацію та конкретні здобутки у веденні зовнішньоекономічної діяльності. А також почесною подякою за високий професіоналізм та активну позицію в процесі налагодження діалогу «Влада – бізнес» з нагоди святкування Дня підприємця.  Нагороди Антоніні Пахаренко-Андерсон вручив президент палати ICC Ukraine Володимир Щелкунов.

241443090_1762355904154042_3427350700099463610_n

1

На урочистому засіданні Правління комітету були присутні народні депутати, урядовці, представники дипломатичного корпусу, партнери та керівники регіональних відділень ІСС Ukraine.

Пахаренко і партнери вітає колег-підприємців з професійним святом, бажаємовеликих успіхів!

2

4

« Повернутись до списку новин