Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» — незалежний спостерігач на IV дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2020!

IV Дегустаційний конкурс East European Beer Award відбудеться 11-12 березня 2020 року в місті Рівне — патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» за доброю традицією виступить гарантом якісного та незалежного опрацювання результатів конкурсу та прозорості його проведення.

Починаючи з 2017 року, щорічно в ході Дегустаційного конкурсу East European Beer Award,організованого міжнародним спеціалізованим журналом для пивоварів «Пиво. Технології та інновації» та Українським об’єднанням пивних сомельє Київська пивна ліга, авторитетні і досвідчені дегустатори з України та країн Східної Європи визначають найкращі сорти пива в різних стилях.

Компанія «Пахаренко і партнери» у 2019 році вперше стала незалежним спостерігачем на дегустаційному конкурсі East European Beer Award та впродовж двох днів слідкувала за прозорістю проведення конкурсу згідно із Положенням. За результатами дегустаційного конкурсу об’єктивно та чесно були визначені кращі зразки пива в кожній з 16 категорій (золота, срібна і бронзова медалі), а також краще пиво з числа представлених на конкурс (Гран-Прі). Минулого року на East European Beer Award приїхали представники 80 пивоварень, пивзаводів, пабів з усієї України, змагалися 342 зразки пива.

 72114358_2738126379583796_2806405736572125184_n

Компанія «Пахаренко і партнери» одна із перших патентно-правових фірм на ринку України. Історія успішної багаторічної практики,яка забезпечила високу репутацію і рейтинг, розпочалась у 1994 році. Сьогодні «Пахаренко і партнери» є лідером юридичного ринку України у сфері інтелектуальної власності (ІВ).

Компанія спеціалізується та надає повний спектр послуг в сфері ІВ в Україні та інших країнах щодо формування та супроводження портфеля прав ІВ компаній (виявлення, оцінка, реєстрація, ліцензування та захист об’єктів ІВ: торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, компонування напівпровідникових виробів, географічних зазначень, сортів рослин, об’єктів авторського і суміжних прав).

«Пахаренко і партнери» представляє інтереси фізичних та юридичних осіб у питаннях ІВ, підтверджує дію наявних патентів і свідоцтв, проводить оцінку об’єктів ІВ, надає відповідний спектр юридичних послуг у різних галузях права, а саме — адміністративного, господарського, кримінального, антимонопольного, митного, інформаційного тощо.

У компанії працюють висококваліфіковані патентні повірені, фахівці у сфері інтелектуальної власності, юристи, адвокати та інші спеціалісти з різних галузей науки і техніки, які мають чималий досвід та фахово володіють багатьма іноземними мовами.

Високий професіоналізм компанії «Пахаренко і партнери» підтверджений лідируючими позиціями у рейтингах визнаних вітчизняних та міжнародних видань.

 http://beertechdrinks.com/tasting-contest/polozhennya-pro-vidkritij-ukrayinskij-degustatsijnij-konkurs-piva-east-european-beer-award-2019/

« Повернутись до списку новин